Наша компанія була створена на початку 2014 року.

Свою діяльність ми розпочали з одного виробничого приміщення та одного комплексу щодо виведення друкованих форм від німецької компанії Heidelberg. Незважаючи на те, що початок діяльності випав на досить непросту економічну ситуацію в нашій країні, ми знайшли свого клієнта, а клієнт знайшов нас. Виключно завдяки високим професійним навичкам нашої команди нам вдалося не просто увійти і закріпитися в даному сегменті поліграфічного ринку, а буквально за перший рік завантажити на 100% наявні виробничі потужності.

У 2015-му році в першу чергу з метою додаткових гарантій виготовлення замовлень у необхідні терміни було прийнято рішення про купівлю та інсталяцію дублюючого виробничого обладнання. Дане рішення дозволило нам гарантовано скоротити терміни виробництва і суттєво збільшити обсяг продукції, що випускається.

Але і на цьому ми вирішили не зупинятися і вже у 2017 році успішно реалізували наш наступний проект, а саме знову розширили парк обладнання та відкрили другий виробничий майданчик! Справа в тому, що специфіка нашої роботи така, що готові друковані форми клієнту потрібні, як правило, з сьогодні — на сьогодні або в кращому випадку з вечора — на ранок. Тепер ми не переживаємо не тільки за поломку виробничого обладнання в невідповідний момент, але й не залежимо від зовнішніх факторів — наприклад, таких як тимчасова відсутність електроенергії або інтернету. Таким чином ми сприяємо і робимо все можливе для того, щоб бізнес нашого клієнта був стабільним і успішним!

Як показали наступні кілька років, усі попередні управлінські рішення були вірними. У 2019-му році ми прийняли рішення про чергове розширення власного парку обладнання та відкриття ще одного виробничого майданчика. Це призвело нас до замовлення та закупівлі, монтажу та запуску нової лінії власного обладнання вже на третьому виробничому майданчику. Здійснення даного рішення дозволило — додатково продублювати парк технологічного обладнання з метою ще більшої гарантії виготовлення замовлень у строк, а також скоротити або в частині випадків взагалі виключити час на доставку готової продукції. Враховуючи завантаженість столичного трафіку, час, який витрачається на доставку готової продукції, є важливим фактором у нашій діяльності. Компанії, що входять до групи компаній «Айдіал» за результатами діяльності, незмінно є лідерами галузі як надійні та інвестиційно привабливі підприємства України вже протягом багатьох років, що у свою чергу виражається у статусі – «Компанія Року» та «Вібір Споживача».

Наша мета – бути надійним партнером для наших клієнтів, а наше кредо: «Надійний партнер — основа Успіху»!